Ch. PL ADELINE z Jecminkova Kralovstvi

 Champion Polski. Urodzona 21 maja 2011 w czeskiej hodowli.

Typ SAMOYEDA SKANDYNAWSKIEGO za względu na budowę ciała i włos.

Adeline jest typem suczki o idealnej budowie, ma urok miłej i grzecznej towarzyszki, bez problemu porusza się samodzielnie bez smyczki, nie oddalając się, nawet podczas wystaw. Połączenie silnej psychiki, spokoju oraz delikatnej budowy ciała, puszystej sierści - sprawia, że 'Adelka' osiąga ogromne sukcesy na wystawach. 

'Adelka' jest psem bardzo przywiązanym do rodziny, uwielbia spacery bez smyczy i trzyma się zawsze blisko właściciela.Nie była w tym celu specjalnie szkolona. Bardzo chętnie bawi się z nowo poznanymi psami, nawet o wiele większymi od niej, stara się także zawierać nowe znajomości z ludźmi. Jest bardzo ciekawa świata, stąd też często domaga się spacerów.

Adelka jest suczką o delikatniejszej budowie oraz ładnym, gęstym futrze

Jest mocno przywiazana do naszej rodziny i posiada zdolność ostrzegania przed agresorem lub niebezpiecznymi odgłosami dochodzącymi z zewnątrz .

Suczka jako, że jest dumną mamą przechodzi cykliczne badania i diagnostykę aby zapewnić maluszkom zdrowy start.

heartADELKAheartze względu na swój wiek nie będzie już miała szczeniaczków.Przebywa na zasłużonej emeryturze-wypoczynku.Urodziła w trakcie swojej hodowlanej kariery wspaniałe dzieci samoyedysmiley

Oto kilka opisów sędziów z wystaw :

bardzo spokojna i kontaktowa,typ budowy ciała kwadratowy, nie przerośnięta,wysoko odsadzony ogon, prawiodłowe kątowanie , dobra klatka piersiowa,dobry płynny ruch,ładna szata,mocny pigment,typowa sucza głowa o ładnym wyrazie.

 

Po lewej stronie widzimy jej rodowód - ojciec 'Adelki' jest szczególnie utytułowanym psem, znanym w całej Europie. Podobnie jak nasz reproduktor - ma skandynawskie korzenie.

 

Osiągnięcia wystawowe Adelki :

52 Wystawa Psów Rasowych w Chorzowie, 15.09.12

Złoty medal, ocena doskonała, Zwycięzca Rasy, tytuł CWC

XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych we Wrocławiu (CACIB), 29.09.12

srebrny medal, ocena doskonała

XXX Wystawa Psów Rasowych w Zabrzu, 14.10.12

złoty medal, ocena doskonała, tytuł CWC

Międzynarodowa Wystawa we Wrocławiu 28.09.2014

ocena doskonała , tytuł CWC