MIOTY U i W 2022r

Nasze suczki Lea Shaggy Angels oraz Bambi White Beauty of Svidnik urodzily!
Ojcem dzieci jest przepiękny multichampion wywodzący się ze znanej Czeskiej hodowli - Unique Tender Tib Orleansnow.
 
Prosimy o kontakt telefoniczny w przypadku zainteresowania szczeniakiem.
 
Postaramy się w niedalekiej przyszłości zamieścić szczegółowe informacje również na stronie. 
 
 

Miot U

Matka: Bambi White Beauty Of Svidnik

Ojciec: Unique Tender Tib Orleansnow

Szczeniaczki urodziły się 26 września 2022

 

Miot W

Matka: Lea Shaggyangels

Ojciec: Unique Tender Tib Orleansnow

Szczeniaczki urodziły się 28 września 2022

 

Szczenięta urodzone u nas posiadają wielopokoleniowe pochodzenie z najlepszych linii renomowanych hodowli posiadających wybitne osiągnięcia kynologiczne .Rodzice i przodkowie są na bieżąco starannie badani, aby nie przekazywać chorób genetycznych oraz odpowiednie zdrowe  żywienie ich życie w stałym ruchu ( nie w klatkach) wyklucza szereg przypadłości wynikających ze słabej kondycji.Traktując nasze dorosłe pieski jako członków naszej rodziny, zapewniamy im siłę i dobrą zdrową kondycję do póznego wieku.

 

 

Szczeniak będzie posiadał dokumenty Związku Kynologicznego w Polsce co zaswiadcza o jego rasowości i wielopokoleniowym pochodzeniu ,a jednocześnie będzie umożliwiało opiekunowi członkostwo w Związku oraz udział w wystawach psów rasowych.Nie nakładamy na nikogo obowiązku brania udziału w  wystawach psów rasowych.Nie jest to obowiazek a przywilej piesków rasowych.Zachecamy też wszystkich bo jeżeli nie mieli nigdy takiej okazji to na pewno spóbują zabawy z psem udajac się z nim na imprezę plenerową typu show psów rasowych np. ku uciesze swoich dzieci, pieska lub dla poszerzania własnej wiedzy.

 

 

W przypadku oczekiwań odnośnie szczeniaczka oraz planów  związanych ze szczenięciem (np. predyspozycji wystawowych,hodowlanych.,sportowych,dogoterapii ,przygotowania do wyjazdu eksportowego itd..) prosimy o poinformowanie nas i uzgodnienie czy istnieje taka możliwość na samym początku rozmów wstępnych przed rezerwacjami.Wczesny kontakt pozwoli nam na próbę dobrania z miotu i zaproponowania szczeniaczka zgodnego z oczekiwaniami w przyszłej rodzinie .Szczeniaczki posiadają bowiem pewne indywidualne cechy ,które może rozpoznać hodowca.

 

 

Nasze maluchy odchowane zostają w 100 % w domu (nie w odosobnionych pomieszczeniach zewnętrznych) w otoczeniu domowników i w stałym kontakcie z pieskami dorosłymi mieszkajacymi z nami.Są prawidłowo socjalizowane oraz uczone od małego kontaktu ze światem zewnętrznym, z odgłosami radia,telewizji,muzyką,odgłosami kuchni itp.,mają za sobą pierwsze wyjazdy samochodem,wychodzą na pierwsze spacery na zewnątrz.

 

 

Wszystkie szczeniaczki przechodzą u nas cykl zajęć z wczesnej neuro-stymulacji a także testy sprawdzajace ich wstępne predyspozycje.Po cyklu szczepień i odrobaczeń stosownie do wieku oraz przeprowadzonym przeglądzie kynologicznym komisji Związku Kynologicznego w Polsce, w odpowiednim wieku opuszczają hodowlę (nie dowozimy szczeniąt).Otrzymują wyprawkę,dokumenty, szczegółowe porady odnośnie żywienia, pielęgnacji i opieki oraz jesteśmy w stałym kontakcie z przyszłymi opiekunami wg ich potrzeb.

 

 

Aktualne zdjęcia szczeniaczków pojawiać się będą sukcesywnie na instagram..com/shaggyangels/ lub fb : Samoyed Demon Shaggyangels lub fb : Jacek Bielecki

 

 

Zdjęcia z poprzedniego miotu zimowego PR można zobaczyć na instagramie (instagram.com/shaggyangels)