• Ailo i Indi
    Ailo i Indi
  • Ailo i Indi
    Ailo i Indi

Wakacje 2015 ,16,17,18

Lato 2018 i ukochane morskie fale!!!Bałtyk uwielbiają nasze pociech tak jak i my.Słońce dopisało ,więcej niczego na plaży nie było nam potrzeba.A i plaże jeszcze można znależć niezadeptane:)

Lato 2017 spędzane na spacerach po chłodnym sosnowym lesie, łapaniu koników polnych i odwiedzinach (wąchaniu)motylego paśnika :) bezcenne!!!

2016 to kolejny rok wakacyjnych wedrówek po górach :)szczególnie Ani i Mateusza z Indusiami:)

Lato 2015 w naszej hodowli wiązało się w sporej mierze z górskimi wycieczkami. Niestety nie wszędzie można było wejść z psami (w polskich Parkach Narodowych jest zakaz wstępu psiakom) , ale w parę miejsc udało się je "przemycić" :). Podczas wspinaczki na Turbacz nasza suczka Indi miała okazję spotkać się ze swoim synem Ailo ! Tym którzy jeszcze nie wspinali się z psiakami bardzo polecamy ten rodzaj sportu i mamy nadzieję, że jeszcze będzie nam dane spotkać samojeda na szlaku :). Dzielimy się zdjęciami, dwa po lewej przedstawiają Indi i Ailo :)

Indi podczas odpoczynku :)spotkanie z byczkiemspotkanie z byczkiemWakacje 2018Wakacje 2018Wakacje 2018Wakacje 2018Wakacje 2018